Heart Of Zurich Modern Studio Hg14

  • 25 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14 απέχει μόνο 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός Ζυρίχης και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Kunsthaus της Ζυρίχης. Σε όσους ταξιδεύουν με αυτοκίνητο αυτό το διαμέρισμα προσφέρει δημόσιο χώρο στάθμευσης που βρίσκεται κοντά.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14 διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Οι επισκέπτες μπορούν γρήγορα να φτάσουν στην Παλιά Πόλη της Ζυρίχης που απέχει μόνο 600 μέτρα από το διαμέρισμα, και στο Ελβετικό Εθνικό Μουσείο που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Παράντεπλατς επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόλις 14 λεπτών με τα πόδια. Το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14 απέχει μόνο 1,1 χλμ. από τον Λίντενχοφ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Kunsthaus, η οποία βρίσκεται σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια απο αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Heart Of Zurich Modern Studio Hg14
Stylish City Studio At Excellent Location - Art 1
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish City Studio At Excellent Location - Art 1

10
Εξαιρετικό 2 σχόλια
141 μ από το κατάλυμα
Amazing Studio In The City Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Amazing Studio In The City Centre

8.9
Έξοχο 73 σχόλια
141 μ από το κατάλυμα
USD 159 USD 143
ανά νύχτα
Practical Studio In The City Center - Art 7
Τιμή μόνο για κινητά

Practical Studio In The City Center - Art 7

9.0
Άριστο 96 σχόλια
141 μ από το κατάλυμα
USD 229 USD 206
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Ζυρίχης
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Zürich Stadelhofen
    400 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14;
      Το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14 βρίσκεται κοντά σε Γκροσμύνστερ.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14 περιλαμβάνουν Λίμνη της Ζυρίχης, που απέχει 13 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14;
      Η τιμή κράτησης στο το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14 θα είναι 79$.
    • Το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14 προσφέρει πάρκινγκ;
      Το Heart Of Zurich Modern Studio Hg14 παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Minine Sushi Restaurant και Wolfbach και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Ζυρίχης
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Zürich Stadelhofen
    400 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Heart Of Zurich Modern Studio Hg14

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο